Osstem dantų implantai

osstem dantu implantai

OSSTEM dantų implantai yra vieni populiariausių ir patikimiausių dantų implantų pasaulyje. Šie implantai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės, ilgaamžiškumo ir puikių prigijimo rodiklių. OSSTEM implantai yra naudojami daugiau nei 80 pasaulio šalių, o jų unikalus dizainas ir medžiagos leidžia juos naudoti įvairiems pacientams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar dantų būklės.

Osstem dantų implantai

● dantų implantai yra pagaminti iš aukštos kokybės titano lydinio, kuris yra draugiškas
organizmui ir nesukelia alergijų.
● šie implantai turi vienus aukščiausių prigijimo rodiklių pasaulyje – vidutiniškai 99,6 %
įsriegtų implantų prigyja sėkmingai.
● OSSTEM dantų implantams suteikiama garantija visam gyvenimui, galiojanti 86-ių
pasaulio šalių klinikose.
● OSSTEM implantai tinka įvairiems pacientams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar
dantų būklės.
● pacientams po implantacijos suteikiamas Tarptautinis dantų implanto pasas,
leidžiantis jaustis saugiai keliaujant po pasaulį.

Kas yra OSSTEM dantų implantai?

Implantų sudėtis ir medžiagos
OSSTEM dantų implantai yra pagaminti iš aukštos kokybės titano lydinio, kuris yra draugiškas organizmui ir praktiškai nesukelia alergijų. Šie implantai yra sukurti naudojant moderniausias technologijas, užtikrinančias jų ilgaamžiškumą ir patikimumą.


Prigijimo rodikliai
OSSTEM dantų implantai pasižymi vienais aukščiausių prigijimo rodiklių pasaulyje. Pasak Seulo universitetinės ligoninės tyrimo, prigyja vidutiniškai 95% įsriegtų implantų. Tai reiškia, kad pacientai gali būti ramūs dėl savo atkurtų dantų.


Garantijos ir sertifikatai
Pacientams po dantų implantacijos „OSSTEM“ dantų implantais yra išduodamas Tarptautinis dantų implanto pasas. Šis pasas leidžia pacientams jaustis saugiai ir užtikrintai keliaujant po pasaulį. Be to, OSSTEM implantai turi visus reikalingus sertifikatus, patvirtinančius jų kokybę ir saugumą.

OSSTEM dantų implantų privalumai

Aukštas prigijimo procentas
OSSTEM dantų implantai pasižymi labai aukštais prigijimo rodikliais. Tai reiškia, kad dauguma pacientų gali tikėtis sėkmingo ir ilgalaikio rezultato. Šie implantai yra sukurti naudojant pažangias technologijas, kurios užtikrina geresnį prigijimą ir mažesnę komplikacijų riziką.


Tinka įvairiems pacientams
OSSTEM dantų implantai yra universalūs ir gali būti naudojami įvairių pacientų gydymui. Nesvarbu, ar pacientas turi vieną trūkstamą dantį, ar reikia atkurti visą dantų eilę, šie implantai yra tinkamas pasirinkimas. Be to, jie yra pritaikyti įvairioms klinikinėms situacijoms, todėl odontologai gali juos naudoti net ir sudėtingesniais atvejais.


Ilgaamžiškumas
OSSTEM dantų implantai yra žinomi dėl savo ilgaamžiškumo. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgalaikį naudojimą. Dantų implantų garantija visam gyvenimui yra dar vienas svarbus privalumas, kuris suteikia pacientams ramybę ir pasitikėjimą.

Kaip vyksta implantacijos procedūra?

Pasiruošimas procedūrai
Prieš pradedant dantų implantaciją, būtina atlikti nuoseklų paciento sveikatos ištyrimą. Tai apima burnos ertmės tyrimą ir bendros sveikatos būklės aptarimą. Kuo tikslesnė diagnostika pirmame etape, tuo tikslesnis gydymo planas.


Implantacijos eiga
Dantų implantacija yra visiškai neskausminga procedūra, kurios metu naudojami vietiniai anestetikai. Procedūra apima šiuos etapus:
1. Paruošiama implantacijos vieta ir įsriegiamas implantas.
2. Susiuvamos dantenos ir paliekama gyti. Siūlai pašalinami po 7–10 dienų.
3. Prisukama implanto gijimo galvutė, kuri gali būti prisukama ir pirmojo etapo metu.


Pooperacinė priežiūra
Po dantų implantacijos labai svarbu tinkamai prižiūrėti implanto vietą. Gydytojas odontologas paaiškins, kaip tai daryti. Gijimo metu galite jausti nežymius skausmus operuotoje vietoje, tačiau tai yra normalu. Kai žandikaulyje implantas prigija, galima atlikti protezavimą.
Dažniausiai prieš jį reikalinga atidengti implanto tvirtinimo metu užsiūtą žaizdą. Tačiau tai paprasta ir neskausminga procedūra, kurios metu atliekamas nedidelis pjūvis. Po jo atidengus implantą, užsukama gijimo galvutė ir laukiama, kol dantenos sugis, kai dantenos
sugija atliekamas danties protezavimas parenkant spalvą, identišką Jūsų dantims.

Turint implantą, labai svarbi yra tinkama priežiūra, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas ir sveikata.

OSSTEM dantų implantų kainos

Kainų skirtumai tarp klinikų
OSSTEM dantų implantų kainos gali skirtis priklausomai nuo klinikos ir gydymo sudėtingumo. Pavyzdžiui, vieno danties implanto kaina prasideda nuo 600 eurų. Kas įeina į kainą:

Į OSSTEM dantų implantų kainą dažniausiai įeina:
● Konsultacija su specialistu
● Implantacijos procedūra
● Pooperacinė priežiūra

Rekomendacijos po implantacijos
Po implantacijos svarbu laikytis gydytojo odontologo nurodymų, kad užtikrintumėte sėkmingą prigijimą. Štai keletas rekomendacijų:
● Venkite kieto ir aštraus maisto pirmąsias kelias dienas.
● Reguliariai skalaukite burną su skalavimo skysčiu.
● Vartokite paskirtus vaistus pagal nurodymus.

„OSSTEM“ dantų implantai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atkurti prarastus dantis ir susigrąžinti gražią šypseną. Šie implantai yra pagaminti iš aukštos kokybės titano lydinio, kuris yra draugiškas organizmui ir praktiškai nesukelia alergijų. Be to, „OSSTEM“ implantai
pasižymi labai aukštais prigijimo rodikliais ir suteikiama garantija visam gyvenimui. Pacientai gali jaustis saugūs ir ramūs, nes po implantacijos jie gauna Tarptautinį dantų implanto pasą, kuris užtikrina pagalbą bet kurioje pasaulio šalyje. Pasitikėkite „OSSTEM“ dantų implantais ir mėgaukitės visaverčiu gyvenimu su gražia ir patrauklia šypsena.