Burnos higiena

1-2 kartus per metus būtina atlikti profesionalią burnos higieną odontologo kabinete (kaip rekomenduojama burnos higientas). Profesionalios burnos higienos procedūros metu pašalinamos minkštos bei kietos apnašos ir taip užkertamas kelias jose besikaupiančių bakterijų sukeliamoms ligoms.

Ilgai nesikreipiant į specialistus profesionaliai burnos higienos procedūrai, kiekvieno iš mūsų burnos ertmėje besikaupiantis minkštasis apnašas, bei besiformuojantys dantų akmenys sukelia dantenų uždegimą, dėl kurio vėliau vystosi rimtos dantenų ligos, pavyzdžiui, periodontitas. Dėl periodontito tirpsta kaulas, kuriame įsitvirtinę dantys, todėl galimas net jų netekimas. Profesionali burnos higiena yra prevencija nuo dantų karieso, burnos gleivinės ir periodonto ligų. Nesveika burnos ertmė yra atvira infekcijoms ir neigiamai veikia bendrą organizmo veiklą – širdies, plaučių, inkstų darbą, sąnarius ir vaisių nėštumo metu.

Burnos higienos procedūros metu atliekama burnos ertmės apžiūra, akmenų pašalinimas ultragasu, minkštųjų apnašų ir spalvinių konkrementų pašalinimas Kavo Prophy perlais, emalio poliravimas. Taip pat yra rekomenduojamos asmeninės burnos higienos priemonės, apmokoma, kaip namuose taisyklingai valyti dantis.

Kontaktinė informacija