Dantų balinimas

Viena iš populiariausių grožio procedūrų odontologijos srityje. Kai natūrali dantų spalva netenkina, dėl traumos ar ankstesnio netinkamo gydymo patamsėjusius dantis tenka šviesinti.

Pirmosios dantų balinimo procedūros buvo atliekamos daugiau nei prieš šimtą metų, balinimo metu buvo naudojamas vandenilio peroksidas. Vandenilio peroksidas naudojamas ir dabar, tačiau pagrindiniai pokyčiai įvyko dantų balinimui naudojamų technologijų srityje.

Dantų balinimas klinikoje

Dantų balinimas odontologijos klinikoje yra brangesnis, bet greitesnis ir saugesnis lyginant su dantų balinimu namuose kapomis.

Procedūra užtrunka apie 2 valandas, naudojama Zoom balinimo sistema. Papildomai galite gauti ZOOM balinimo gelį, kurį galite panaudoti palaikomajam dantų balinimui namuose su kapomis). Zoom balinimo klinikoje metu burnos higienistas padengia dantenas apsaugine medžiaga. Poto dantis padengia balinimo geliu, kuris aktyvuojamas helio lempos šviesa;

Ši balinimo procedūra yra visiškai saugi tiek dantims, tiek dantenoms.  Be to, tai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito rezultato ir akivaizdžių pokyčių, po jos dantys tampa baltesniais iki 8 tonų.

Kontaktinė informacija