Straumann dantų implantai

„Straumann” dantų implantai yra vieni iš labiausiai vertinamų ir patikimų implantų pasaulyje. Šveicarijos kompanija, turinti daugiau nei 60 metų patirtį, siūlo aukščiausios kokybės ir inovatyvius sprendimus odontologams ir jų pacientams. Šie „Straumann” implantai pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu ir estetine išvaizda, todėl jie yra populiarūs tiek tarp specialistų, tiek tarp pacientų.

Straumann implantai

● dantų implantai yra Nr.1 pasaulyje pagal pardavimus ir patikimumą;
● ši kompanija turi daugiau nei 60 metų patirtį ir yra implantijos pradininkė;
● siūlo įvairių tipų implantus, tinkamus skirtingoms klinikinėms situacijoms;
● aukščiausia šveicariška kokybė ir nuolatiniai moksliniai tyrimai užtikrina geriausius
rezultatus;
● tvirti ir ilgaamžiški implantai;

Straumann dantų implantų istorija 

„Straumann“ grupę 1954 m. įkūrė daktaras I. Reinhardas Straumannas. Iš pradžių kompanija kūrė specializuotus lydinius, skirtus laikrodžių spyruoklėms gaminti, tačiau vėliau pasiekė proveržį, kai savo lydinį panaudojo kaulų lūžiams gydyti. Tai paskatino įkūrėjo sūnų, daktarą
F. Straumanną, pradėti plėsti ortodontijos sritį, ir 1974 m. buvo sukurtas pirmasis pasaulyje vienu etapu protezuojamas dantų implantas.

Į Lietuvos rinką šis prekės ženklas atėjo prieš 20 metų. Gamintojo orientacija į aukščiausią kokybę, geri implantacijos rezultatai bei teigiami atsiliepimai lemia, jog bene kas antras implantas, kurį pasirenka mūsų šalies pacientai, yra būtent šios firmos. Aukščiausia šveicariška kokybė, įvairios implantų rūšys, orientuotos į skirtingą pacientų klinikinę situaciją,
nuolatinė inovacija ir moksliniai tyrimai padarė „Straumann“ implantus populiariausiais ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
„Straumann“ dantų implantai yra Nr.1 pasaulyje tiek pagal pardavimus, tiek pagal patikimumą, labiausiai dokumentuoti ir labiausiai pagrįsti
moksliniais tyrimais.

Kodėl verta rinktis Straumann implantus?

Aukščiausia kokybė ir patikimumas
„Straumann” implantai yra laikomi vienais geriausių dantų implantų rinkoje. „Straumann” kelia aukščiausius kokybės standartus, kruopščiai išbando ir patvirtina savo implantus, atlikdami daugybę klinikinių tyrimų. Šie implantai yra laiko patikrinti premium kokybės
produktai, kurie užtikrina ilgalaikį patikimumą ir tvirtumą.

Moksliniai tyrimai ir inovacijos
Kompanija gali pasigirti jau 60 metų patirtimi, kurios pagrindą sudaro nuolatiniai moksliniai tyrimai. Šiuolaikinių technologijų taikymas ir siekis patenkinti pacientų poreikius leidžia kasdien tobulėti ir siekti pačių geriausių rezultatų. „Straumann” implantai pasižymi
unikaliu „Slactive“ implanto paviršiumi, kuris turi antiuždegiminių savybių bei dvigubai greitesnį gijimo procesą po implantacijos. 

Teigiami pacientų atsiliepimai
„Straumann” implantai yra visame pasaulyje puikiai žinomi ir nuolat parduodami. Geri implantacijos rezultatai bei teigiami atsiliepimai lemia, jog kas antras implantas, kurį pasirenka mūsų šalies pacientai, yra būtent šios firmos. Pacientai vertina aukščiausią šveicarišką kokybę ir įvairias implantų rūšis, orientuotas į skirtingą klinikinę situaciją.

„Straumann” pataria netaupyti savo sveikatos sąskaita, atkreipti dėmesį į gydytojų patirtį ir pasirinkti jūsų klinikinei situacijai tinkamus, bei
kokybiškus dantų implantus.

Implantacijos procesas su Straumann

Konsultacija ir planavimas

Pirmasis žingsnis implantacijos procese yra konsultacija su specialistu. Šio vizito metu gydytojas įvertins paciento burnos būklę, atliks reikiamus tyrimus ir sudarys individualų gydymo planą. Tai labai svarbus etapas, nes nuo jo priklauso viso gydymo sėkmė.

Chirurginė procedūra

Antrasis etapas yra chirurginė procedūra, kurios metu įsriegiamas implantas į kaulą. Procedūra atliekama naudojant vietinę nejautrą, todėl pacientas nejaučia skausmo. Straumann implantai pasižymi unikaliu „Slactive“ paviršiumi, kuris dvigubai greičiau gyja po implantacijos.

Pooperacinė priežiūra

Po operacijos svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir tinkamai prižiūrėti implantą. Tai apima reguliarias patikras ir kasdienę higieną. Straumann implantams suteikiama viso gyvenimo garantija, todėl pacientai gali būti ramūs dėl ilgalaikio rezultato. Pasirinkus šveicariškus „Straumann“ implantus ir prireikus skubios pagalbos, susijusios su būtent šiais implantais, gamintojas šią pagalbą įsipareigoja pacientams suteikti nemokamai net 70-tyje pasaulio šalių.

Straumann implantų privalumai

Ilgaamžiškumas ir tvirtumas
Straumann  yra Nr.1 pasaulyje tiek pagal pardavimus, tiek pagal patikimumą. Straumann kompanija gali pasigirti jau 60 metų patirtimi, kurios pagrindą sudaro nuolatiniai moksliniai tyrimai. Šie implantai yra laiko patikrinti premium kokybės produktai, kurie
užtikrina ilgaamžiškumą ir tvirtumą.

Universalumas ir pritaikomumas
Implantai siūlomi pažangiausių sprendimų ieškantiems odontologams, norintiems suteikti pačias geriausias gydymo galimybes savo pacientui. Šie implantai yra orientuoti į skirtingą pacientų klinikinę situaciją, todėl yra labai universalūs ir lengvai pritaikomi.

Straumann implantų priežiūra
Kasdienė higiena: Straumann dantų ant implantų priežiūra tokia pati kaip ir natūralių dantų, todėl nederėtų pamiršti: ryte ir vakare valyti dantis dantų šepetėliu ir siūlu, naudoti burnos skalavimo skystį. Reguliari higiena padeda išvengti dantenų uždegimo po implantavimo – periimplantito.
Reguliarios patikros
Svarbu reguliariai lankytis pas odontologą, kad būtų galima laiku pastebėti ir išspręsti galimas problemas. Rekomenduojama bent kartą per pusmetį atlikti profesionalią burnos higieną.

Straumann implantų kainos 

Straumann dantų implantų kaina priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip chirurgijai naudojamų medžiagų savikainos, būsimo vainikėlio tipo ir, žinoma, kokie bus pasirinkti dantų implantai. „Straumann” pataria netaupyti savo sveikatos sąskaita, atkreipti dėmesį į gydytojų
patirtį ir pasirinkti jūsų klinikinei situacijai tinkamus, bei kokybiškus dantų implantus.

Investicija į sveikatą
Dantų implantai pasižymi aukščiausia kokybe bei užtikrina didžiausią implantacijos sėkmę, tad, natūralu, šio gamintojo implantų kaina, lyginant su kitomis alternatyvomis, yra aukštesnė. „Straumann” implantai – visame pasaulyje puikiai žinomi, nuolat parduodami, laiko patikrinti premium kokybės produktai. „STRAUMANN” kompanija gali pasigirti jau 60 metų patirtimi, kurios pagrindą sudaro nuolatiniai moksliniai tyrimai, leidžiantys kasdien tobulėti ir siekti pačių geriausių rezultatų.

„Straumann” dantų implantai yra neabejotinai vieni geriausių rinkoje, siūlantys aukščiausią kokybę ir patikimumą. Jų ilgametė patirtis, nuolatiniai moksliniai tyrimai ir inovacijos užtikrina, kad pacientai gauna geriausius įmanomus rezultatus. Mes pasitikime „Straumann”
implantais dėl jų patikimumo ir aukštos kokybės, todėl galime užtikrinti, kad kiekvienas pacientas gaus individualiai pritaikytą ir efektyvų gydymą. Pasirinkdami „Straumann”, jūs investuojate į savo sveikatą ir ilgalaikę gerovę.